Menu
Deze schitterende spot is in ontelbare uitvoeringen leverbaar: met een brede of smalle rand, richtbaar of vast, dubbel of enkel. Omdat de Diro diep is ingebouwd, biedt hij een hoog visueel comfort. In de uitvoering met brede rand is hij beschikbaar in heel wat trendy kleurcombinaties zoals zwart en mat goud, chroom en zwart of stijlvol zwart en wit. Je kunt voor de Diro apart een mat lampglas bestellen om het sterk afgelijnde lichtpatroon te verzachten. Deze ideale inbouwspot voor woningen of winkels zorgt voor een knusse sfeer.
| Richtbaar / Vast: | Richtbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Type Inbouw: | Gyproc |
| Aansluitspanning: | 220-240 V |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Keuze: | Spots |
| Toepassing: | Plafondverlichting |
| Kleur: | Wit |
| Lichtbron: | LED Lamp, QPAR51 |
| Type lamp(en): | LED |
| Aantal lichtbronnen: | 1 (niet inbegrepen) |
| Ingebouwde driver/transfo/ballast: | inbegrepen |
| Lampvoet: | GU10 |
| Vermogen: | Max. 35 W |
| Inbouw / Opbouw: | Inbouw |
| Inbouwdiepte: | 100 mm |
| Montage: | Volle wand |
| Netto gewicht kg: | 0,1 kg |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Inbouwdiameter: | 76 mm |
| Beschermingsklasse: | II |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode