Artikelcode | Beschrijving | Prijs | |
---|---|---|---|
DMD-004-001 | Uitbreidingsmodule 4 uitgangen DALI broadcast | € 438,64 | |
DMC-004-003 | Uitbreidingsmodule 4 uitgangen | € 337,41 |
📦 Ons magazijn is gesloten op donderdag 29 en vrijdag 30 mei.
Bestellingen geplaatst op woensdag 28 mei worden geleverd vanaf maandag 2 juni.
Onze klantendienst blijft op vrijdag 30 mei wél bereikbaar. Bedankt voor uw begrip!
Menu
![]() |
![]() |
De “DMA-004-003” is een uitbreidingsmodule met 4 afstandsgedimde uitgangen (4 x 0/1 - 10V) voor aansluiting op de Start Kit of aan onze LAN-module. Ze kan ook autonoom en rechtstreeks via een drukknop bediend worden via de RS485-communicatiebus.
Hij beschikt over 4 analoge uitgangen 0/1 – 10V voor spanningsaansturing van dimbare EVSA (bv. tllampen). Daarenboven zijn nog eens 4 potentiaalvrije contacten van 16A voor de elektrische aansturing van deze laatste voorzien.
Werking
Zolang een bepaalde druktoets ingedrukt blijft, wordt de bijbehorende uitgang gedimd.
Door de druktoets eenmaal kortstondig in te drukken, wordt een “ingeschakelde” uitgang gedoofd. Door de druktoets eenmaal kortstondig in te drukken, wordt een “gedoofde” uitgang weer ingeschakeld met de verlichtingssterkte die het laatst aan deze uitgang toegewezen werd.
Artikelcode | Beschrijving | Prijs | |
---|---|---|---|
DMD-004-001 | Uitbreidingsmodule 4 uitgangen DALI broadcast | € 438,64 | |
DMC-004-003 | Uitbreidingsmodule 4 uitgangen | € 337,41 |
* Uitgezonderd op artikelen vanaf 1,90 meter. Bij het verzenden van artikelen met een lengte vanaf 1,90 meter wordt steeds een verzendkost van 20 euro in rekening gebracht, tenzij de bestelling minimaal 250 euro bedraagt verzenden wij gratis binnen Benelux. ** Uitgezonderd in het weekend of op feestdagen. Meer info?
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode