Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Iedereen kan wel wat extra verkoeling gebruiken tijdens deze snikhete zomer
Deze vloer (of grond) ventilator is hiervoor het ideale toestel. Zijn stevige metalen frame geeft deze ventilator ook een coole Amerikaanse retro look.
Dankzij de krachtige motor van 100 Watt & verstelbare luchtstroom heb je overal een heerlijk verfrissende wind.
Deze vloerventilator is een echte topper. Met een doorsnee van 55 centimeter is het mogelijk om de ventilator in verschillende ruimtes te gebruiken te gebruiken ( living, eetkamer, kantoor etc..)
Met zijn drie verschillende snelheden kan je deze elimex grondventilator ( of vloerventilator ) instellen op een gewenste luchtstroom naar keuze.
Op deze ventilator ontvang je 2 jaar garantie
| Spanning: | 230 V |
| Type: | Grond |
| Vermogen: | 100 W |
| Diepte: | 200 mm |
| Netto gewicht kg: | 4900 g |
| Geluidsniveau: | 65 dB(A) |
| Hoogte: | 540 mm |
| Afstandsbediening: | Nee |
| Snelheden: | 3 |
| Lucht debiet: | 75 m³/min |
| Veiligheidsgill: | Ja |
| Breedte: | 550 mm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode