Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
|
|
Tahar. De naam alleen al spreekt tot de verbeelding. Deze eigenzinnige hanglamp valt op met zijn Oosterse getinte looks en stevige metalen uitstraling. In je woonkamer, keuken of slaapkamer komt deze knappe verschijning helemaal tot zijn recht. De pendellamp is makkelijk verstelbaar in de hoogte: je kan het snoer inkorten naar je eigen noden. Zeker boven je eettafel is dat een grote troef. En er is meer: Tahar is geschikt voor toepassing met een led-lamp. Kwestie van gezellig en energiezuinig te verlichten.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Zwart |
| Lichtbron: | E27 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Diameter: | 380 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 1620 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode