| Artikelcode | Type schakelaar | Kleur | Vermogen | Montagewijze | Draadaansluiting | Prijs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4011 | Tweepolige schakelaar | Wit | 32 A | Inbouw | Schroefklemmen | € 24,74 | |
| L4011 | Tweepolige schakelaar | Zwart | 32 A | Inbouw | Schroefklemmen | € 29,69 |
Menu
De tweepolige schakelaar is voorzien van 4 schroefklemmen voor het aansluiten van het mechanisme. De klemmenaanduiding (L1,L2, 1 en 2) bevindt zich op de klem zelf en het bekabelingsschema bevindt zich aan de zijkant van het mechanisme. Het mechanisme heeft de afmetingen van twee modules: breedte 21,5 mm, hoogte 43,5 mm en is uitgerust met een witte toets van 2 modules (43,5mm x 43,5 mm).
Langs de achterkant van het mechanisme kan er optioneel ook een verlichtingslampje(LED) worden ingebracht. De LED is voorzien van 2 verbindingsdraden die het mogelijk maakt om te kiezen voor een verlichtings- of controlefunctie.
Het mechanisme zit geklikt in een houder met spanklauwen (zwart) of een houder met schroefbevestiging (blauw). De spanklauwhouder heeft volgende afmetingen: 76 mm hoog en 75 mm breed. De versie met schroefbevestiging meet 70 mm hoog en 70 mm breed.
| Reeks: | Bticino Living Light |
| Kleur: | Grijs |
| Bevestigingswijze: | Klembevestiging |
| Draadaansluiting: | Schroefklemmen |
| Montagewijze: | Inbouw |
| Type schakelaar: | Tweepolige schakelaar |
| Vermogen: | 32 A |
| Inbouwdiepte: | 36 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Functie: | Schakelaar |
| Breedte: | 22 mm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode