Menu
|
|
|
|
|
Olieradiator OCR
Oliegevulde radiatoren kunnen ruimtes in complete stilte
verwarmen. Ze zijn gevuld met een olie die nooit vervangen
moet worden, en hebben een ingebouwde thermostaat.
Oververhittingsbeveiliging is voorzien, en wegens hun lage
oppervlaktetemperatuur zijn ze ook kindvriendelijk.
Voorzien van zwenkwieltjes.
Constructie
De speciale constructie van de metalen elementen en de
opening aan de zijkanten, maken het mogelijk om de warmte
homogeen te verspreiden. Hiermee blijft de warmte lang in de
ruimte. Ideaal voor het verwarmen van grote ruimtes.
| Spanning: | 230 V |
| Kleur: | Wit Grijs |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Wielen: | Ja |
| Stekker: | Ja |
| Netto gewicht kg: | 9 kg |
| Afmetingen: | 630x354x281 mm |
| Thermostaat: | Ja |
| Vorstbeveiligingsstand: | Ja |
| Vermogenstanden: | 700/800/1500 W |
| Ventilator: | Nee |
| Bediening: | Zijkant |
| Timer: | Nee |
| Model: | OCR 1500 |
| Aansluitsnoer: | Ja |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode