Alarmkabel 10x0,22 mm² - per meter of op rol - AL10X022
AL10X022
KABEL
Beschrijving
Toepassing
Kenmerken
  • Afgeschermd
  • Bedrijfsspanning:
    • 0,22 mm²: max. 50 VDC, max. 75 VAC
    • 0,75 mm²: max. 250 VAC
Opbouw
  1. Soepele meerdradige kern in blank koper
  2. PVC aderisolatie
  3. Globale afscherming in mylar-aluminium
  4. PVC-buitenmantel, wit
Verpakking
  • Beschikbaar per lopende meter of op rol van 100 meter
Eigenschappen
Buitendiameter: +/- 5,2 mm
Geleiderdoorsnede: 0,22 mm²