EXVB 3G1,5 mm² energiekabel - EXVB3G15
EXVB3G15
KABEL
Beschrijving
Toepassing
  • Aansluit- en verdeelkabel voor ondergrondse installatie
  • Vlamvertragend
  • Gebruikt in woningen en in de industrie
  • Mag geplaatst worden in kabelkanaal, in buis, in de grond met bescherming en in open lucht
Kenmerken
  • Max. geleidertemperatuur: 90 °C (250 °C gedurende kortsluiting van max. 5 sec.)
  • Min. temperatuur gedurende de installatie: +5 °C
  • Min. buigstraal: 12 x D (D= buitendiameter van de kabel)
Opbouw
  1. Kopergeleiders
  2. Isolatie uit XLPE (Aderkleuren volgens HD 308)
  3. Aderomhulling
  4. PVC-buitenmantel zwart
Verpakking
  • Beschikbaar per lopende meter of op rol van 100 meter
Eigenschappen
Buitendiameter: +/- 11,6 mm
Isolatiedikte: 0,70 mm
Geleiderdoorsnede: 1,5 mm²