EXVB 5G10 mm² energiekabel - per meter of op rol - EXVB5G10
EXVB5G10
KABEL
Beschrijving
Toepassing
  • Aansluit- en verdeelkabel voor ondergrondse installatie
  • Vlamvertragend
  • Gebruikt in woningen en in de industrie
  • Mag geplaatst worden in kabelkanaal, in buis, in de grond met bescherming en in open lucht
Kenmerken
  • Max. geleidertemperatuur: 90 °C (250 °C gedurende kortsluiting van max. 5 sec.)
  • Min. temperatuur gedurende de installatie: +5 °C
  • Min. buigstraal: 12 x D (D= buitendiameter van de kabel)
  • Verpakking op ring of bobijn
Opbouw
  1. Kopergeleiders
  2. Isolatie uit XLPE (Aderkleuren volgens HD 308)
  3. Aderomhulling
  4. PVC-buitenmantel zwart
Eigenschappen
Buitendiameter: +/- 19,1 mm
Isolatiedikte: 0,70 mm
Geleiderdoorsnede: 10 mm²