VOBst draad 10 mm² - Geel/Groen (H07V-K) - VOBST10GG
VOBST10GG
KABEL
Beschrijving
Toepassing
  • Betere soldeerbaarheid, beter bestand tegen corrosie
Kenmerken
  • Bedrijfstemperatuur: +5 tot + 70 °C
  • Min. buigstraal: 4 x buitendiameter
  • Bedrijfsspanning: 300/500 V
Opbouw
  1. Flexibele vertinde koperkern
  2. PVC isolatie
Verpakking
  • Beschikbaar per lopende meter of op rol van 100 meter
Eigenschappen
Buitendiameter: +/- 6,1 mm
Isolatiedikte: 1,00 mm
Geleiderdoorsnede: 10 mm²
Verpakking: Per 100m
Buitenmantel: PVC Geel/groen
Aantal geleiders: 1
Downloads
EUPEN_H05-H07V-K_Eca_Ed_14_2018-10-15.pdf (190 KB)
Varianten
KABEL - VOBst - Eca Installatiedraad - 10 mm² - Geel/Groen - H07V-K VZT ( B500 )