VOBst draad 16 mm² - rood (H07V-K VTZ) - VOBST16RO
VOBST16RO
KABEL
Beschrijving
Toepassing
  • Betere soldeerbaarheid, beter bestand tegen corrosie
Kenmerken
  • Bedrijfstemperatuur: +5 tot + 70 °C
  • Min. buigstraal: 4 x buitendiameter
  • Bedrijfsspanning: 300/500 V
Opbouw
  1. Flexibele vertinde koperkern
  2. PVC isolatie
Verpakking
  • Beschikbaar per lopende meter of op rol van 100 meter
Eigenschappen
Buitendiameter: +/- 7,2 mm
Isolatiedikte: 1,00 mm
Geleiderdoorsnede: 16 mm²