🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
|
|
− Snelle, eenvoudige en veilige vervanging zonder herbedrading
− Ontwerp, afmetingen en lichtstroom vergelijkbaar met een gloei- of halogeenlamp
− Lage onderhoudskosten dankzij lange levensduur
− Geen UV- en near-IR-straling in de lichtstraal
− Traploos dimmen
− Zeer hoge dimmercompatibiliteit, zie ook www.ledvance.com/dim
− Onmiddellijk 100 % licht, geen opwarmtijd
− Lager energieverbruik dan gloeilampen of halogeenlampen
| Spanning: | 220-240 V |
| Dimbaar: | Ja |
| Lampvoet: | GU10 |
| Vermogen: | 8,3 W |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| SDCM<: | 3 |
| Levensduur: | 40.000 u |
| Vergelijkbaar vermogen: | 80 W |
| CRI/Ra>: | 97 |
| Bundelhoek: | 36 ° |
| Schakelcycli: | 100.000 |
| Lumenoutput: | 575 lm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode