Menu
|
|
|
|
|
|
|
|
− Luchtdichte constructie voor minder luchtlekkage en beperkt energieverlies
− Te bedekken met vele soorten warmte-isolatiemateriaal
− Laag profiel maakt installatie in ondiepe plafonds mogelijk
− Powerselect: instelling lichtniveau via dipswitches op de driver
− Eenvoudige vervanging van externe driver dankzij stekker met bajonetsluiting
− Eenvoudige installatie en elektrische aansluiting dankzij elektrische connectoren zonder gereedschap
− SCALE Design – goede vormgeving, waardevolle materialen en klein formaat passen in elke omgeving
− 5 jaar garantie
| Dimbaar: | Fase dimbaar |
| Kleur: | Wit |
| Slagvastheid: | IK03 |
| Vermogen: | 6W/4 W |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| SDCM<: | 3 |
| UGR waarde: | < 28 |
| Buitendiameter: | 81 mm |
| Hoogte: | 34 mm |
| CRI/Ra>: | 90 |
| Classificatie: | IP65 |
| Bundel: | 36 ° |
| Lumenoutput: | 540lm/360 lm |
| Boring: | 68 mm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode