🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
|
Zoek je naar een prachtige lamp? Voor buiten aan je muur? Dan is Arne de wandverlichting waar je altijd al van droomde. De 5W LED-lamp met GU10-fitting wordt meegeleverd. De helderheid kent haast geen grenzen, waardoor je tuin of oprit steeds in de belangstelling staat. Arne komt het best tot zijn recht in een moderne setting. Deze charmante blikvanger is ook verkrijgbaar in andere kleuren.
| Dimbaar: | Nee |
| Vorm: | Cilindervormig |
| Toepassing: | Wand (muur) |
| Kleur: | Chroom |
| Lichtbron: | GU10 |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Ja |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Met schakelaar: | Nee |
| Met sensor: | Nee |
| Touch On-Off: | Nee |
| Diameter: | 120 mm |
| Binnen / Buiten: | Buiten |
| Hoogte: | 170 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP44 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode