🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Farris laat je dromen van gezellige zomeravonden op het terras rond een vuurkorf. Met deze tafellamp haal je die warme momenten even naar binnen, zelfs op de meest gure herfst- of winterdag. Haar speelse en ietwat retro-ontwerp wordt gevormd door hoogwaardig fuméglas en staal. Door de halfronde lampenkap is de lichtbron goed zichtbaar en straalt deze tafellamp een uiterst fijne sfeer uit. Je zet de lamp aan en uit via de schakelaar in het snoer. Gezellige momenten? Die beginnen bij Farris.
| Dimbaar: | Nee |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Tafel |
| Kleur: | Groen |
| Lichtbron: | E27 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2200 K |
| Diameter: | 240 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 280 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode