🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
|
|
|
Jelte is een kleine en haast schattige wandlamp, speciaal ontworpen voor veilig en langdurig gebruik in de badkamer. Op een dunne, zwart metalen voet is een opaalkleurig glas bevestigd met een diameter van 15 centimeter. Het ontwerp past zowel in een modern als in een klassiek interieur. Hang het armatuur tegen de wand en sluit vervolgens aan op een dimmer. Zo kom je al van 's morgens bij het tanden poetsen in de juiste mood.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Wand (muur) |
| Kleur: | Zwart |
| Lichtbron: | G9 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 3,5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Diameter: | 150 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 120 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP44 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode