🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Retro verveelt nooit en deze plafonnière al zeker niet. Marius is als pretlichtjes in de ogen: warm, gezellig, karaktervol. Zijn vorm heeft veel weg van een omgekeerd cognacglas, uitgevoerd in fumé glas en met mooi zicht op de filament lichtbron. Om te genieten van Marius hoef je niet eens het licht aan te knippen. Schakel een externe dimmer aan op Marius en speel met lichtsterkte en kleurschakeringen. Toch is Marius subtiel met zijn diameter van 20 centimeter en 22 centimeter hoogte. Oh ja, en Marius voelt zich werkelijk in elke ruimte thuis.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Zwart |
| Lichtbron: | E27 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2200 K |
| Diameter: | 200 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 245 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode