🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
|
|
|
|
|
Nuria is een bijzonder moderne plafonnière vervaardigd uit hoogwaardig acrylaat. Dit maakt haar vederlicht en laat het licht van de geïntegreerde ledlamp met warm wit licht goed door schijnen. Met een diameter van 50 centimeter is deze elegante dame je perfecte compagnon in de keuken, woonkamer of hal. Op cruciale momenten voorziet ze met 2880 lumen voldoende licht en wanneer het sfeervol moet zijn, sluit je haar op een dimmer via de wandschakelaar. Dat is mogelijk door de 3-step-dimfunctie geïntegreerd in deze verfijnde plafondlamp.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Zwart |
| Lichtbron: | LED |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 36 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Diameter: | 500 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 75 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode