🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Zo'n strakke bureaulamp als Zozy heb je nog nooit gezien. Het moderne design lijkt wel uit één geheel te zijn opgebouwd want het volledige armatuur is zo goed als naadloos. Deze bureaulamp bestaat uit een afgeronde piramidevorm die de stevigheid garandeert. Daaruit komt de flexibele leesarm die je draait, kantelt en in de hoogte aanpast. De ledlamp is geïntegreerd en uitgerust met warm wit licht dat je bovendien ook kan dimmen. Comfort en klasse. Zozy has got it all.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Liniaal |
| Toepassing: | Tafel |
| Kleur: | Zwart |
| Lichtbron: | LED |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Ja |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Ja |
| Vermogen: | 4 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 485 mm |
| Rotatie: | Ja |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
| Breedte: | 112 mm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode