🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Speels design in al zijn eenvoud, dat is de Zozy tafellamp van Lucide. De Zozy is een betaalbaar bureau, dressoir of nachtkastlampje met een kunststof basis en een flexibele hals. De Zozy is door middel van een touch button in 3 standen te dimmen en geeft hierdoor voor ieder moment de juiste verlichting. Met zijn warm witte 3WLED is de Zozy ook nog eens zeer energiezuinig! De Zozy is er in het glans zwart en glans wit.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Liniaal |
| Toepassing: | Tafel |
| Kleur: | Zwart |
| Lichtbron: | LED |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Ja |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 4,5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 450 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
| Breedte: | 170 mm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode