Menu
|
|
|
|
geperforeerd, met geïntegreerde koppelplaat
Opgelet : Verschillend gatenpatroon in functie van de kabelgootbreedte.
Zijwand- en bodemperforaties in de kabelgoot voor de montage van alle onderdelen.
Extra perforaties in de bodem diam.13,5 / 16,5 / 20,5 en 25,5 mm, vanaf een kabelgootbreedte van 200 mm, voor bevestiging met bouten.
Vanaf een breedte van 300 mm heeft de bodem een T-uitsparing voor snelle montage van de kabelgoot.
De prijzen van dit artikel zijn per meter en dient besteld te worden per meter! (hoeveelheid 3 = 1 stuk van 3 meter!)
Opgelet! De online weergaven van de afbeeldingen kunnen eventueel afwijken van de realiteit!
| Uitvoering: | Toebehoren |
| Netto gewicht kg: | 5,64 kg |
| Dikte: | 0,75 mm |
| Hoogte: | 60,00 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
| Materiaal: | Sendzimir |
| Toebehoren: | Nee |
| Geperforeerd: | Ja |
| Koppelingen: | inbegrepen |
| Serie: | RLVC 60 |
| Breedte: | 200 mm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode