| Artikelcode | Niko Home Control | Prijs | |
|---|---|---|---|
| 450-00068 | bediening, Compleet gamma | € 2,86 |
Door de brugdagen bij onze transportpartners in aanloop naar de Belgische nationale feestdag op dinsdag 21 juli, kunnen leveringen de komende dagen vertraging oplopen. Op maandag 20 juli en dinsdag 21 juli zijn wij telefonisch niet bereikbaar en is afhalen niet mogelijk.
Menu
Deze klauwenset gebruik je om muurprints op standaardinbouwdozen zonder schroefbevestiging te bevestigen.
Nikobus referentiecodes worden niet langer in de Niko catalogus opgenomen. We promoten de Nikobus producten niet meer actief, maar produceren ze nog met het oog op reserveonderdelen of aanvulling van een bestaande installatie. Voor nieuwe projecten raden we je aan om voor Niko Home Control te kiezen.
| Niko Home Control: | bediening, Compleet gamma |
| Artikelcode | Niko Home Control | Prijs | |
|---|---|---|---|
| 450-00068 | bediening, Compleet gamma | € 2,86 |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode
