🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
|
|
|
Met deze all-in Ledinaire schijnwerpers kun je eenvoudig de kleurtemperatuur
aanpassen met een eenvoudige schakelaar. Je hoeft niet meer te kiezen tussen
warmwit, neutraal wit of koelwit, dit is allemaal beschikbaar in één product! De serie
is voorzien van het hoge kwaliteitsniveau van Philips tegen een eerlijke prijs.
Betrouwbaar, energiebesparend en betaalbaar – precies wat u nodig hebt.
| Spanning: | 220-240 V |
| Dimbaar: | Nee |
| Slagvastheid: | IK07 |
| Vermogen: | 10 W |
| Kleurtemperatuur: | 3000/4000/6500 K via dipswitch |
| Stekker: | Nee |
| Hoogte: | 31 mm |
| Lengte: | 130 mm |
| CRI/Ra>: | 80 |
| Kabellengte: | 1000 mm |
| Classificatie: | IP65 |
| Lumenoutput: | 1100/1200 lm |
| Lichtbundel: | 110 ° |
| Gewicht: | 0,250 kg |
| Breedte: | 85 mm |
![]() |
LEDVANCE - Fl 10 P 8W 1K2Lm 830 Ps Sy100 Bk Ledv 4099854305665 |
![]() |
LEDVANCE - Fl 10 P 8W 1K2Lm 830 Ps Sy100 Bk Ledv 4099854305689 |
![]() |
LEDVANCE - Fl 10 P 8W 1K2Lm 865 Ps Sy100 Bk Ledv 4099854305740 |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode
