Flexibele voorbedrade buis met UTP kabel - cat. 6, 2x (4x2x0,5mm) Ø 20mm, 100 meter - FLEX FEUTP6X2D20
FEUTP6X2D20
Preflex
Beschrijving
Toepassing
  • Binnenkabel voor geluids- en datatransmissie
Kenmerken buis
  • Voorbedrade buizen met datakabels UTP Cat 5e, UTP Cat 6 LSZH en FTP 5e LSZH
  • Tijdbesparing: de installatietijd worden met de helft verminderd
  • Geldbesparing: minder personeel, een enkele persoon kan de installatie alleen uitvoeren
  • Meer veiligheid: geen risico op beschadiging van de kabels tijdens het doorvoeren
  • Metrisch gemarkeerd
Kenmerken kabel
  • Datatransmissie:
    • Cat. 5e: 100 MHz
    • Cat. 6: 350 Mhz
  • Twisted pair
Opbouw
  1. Hoogwaardige polypropleen buis, grijs
  2. UTP datakabel
    1. Massieve koperkern AWG24
    2. PE isolatie
    3. 4 paar of 2x4 paar (Dual)
    4. Scheurdraad
    5. PVC-buitenmantel, grijs
Eigenschappen
Aantal geleiders: 2 x ( 4x2 )
Geleiderdoorsnede: 0,5 mm²
Buitendiameter: 20 mm