Menu
|
|
|
Aluminium behuizing met hoogwaardige structuurfinishDe Prolumia Pro-Ceiling serie is uniek in zijn soort. Het combineert de warmte van decoratief licht met de verfijning van een hoogwaardig, eigentijds armatuur. Verkrijgbaar in een ronde, vierkante of rechthoekige vorm en diverse formaten voor in- of opbouwmontage aan wand of plafond. De LED Pro-Ceiling serie heeft een levensduur van meer dan 50.000 uur, wordt compleet geleverd met geïntegreerde voeding en is snel en eenvoudig geïnstalleerd!
Standaard uitgevoerd met Triac-dimbare driver
Lichtstroom regelbaar in 4 standen
Lichtkleur instelbaar op 2700, 3000 of 4000 K
Lange levensduur: L90 > 50.0000 u / L80 > 100.000 u
| Aansluitspanning: | 220-240 V |
| Dimbaar: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Slagvastheid: | IK08 |
| Kleurtemperatuur: | 2700-3000-4000K via dipswitch |
| SDCM<: | 4 |
| Montage: | plafond of wand |
| Classificatie: | IP40 |
| Lumenoutput: | 3000 lm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode