Nooit meer leverbaar
|
|
|
|
|
|
Het NUMINOS armatuursysteem van SLV combineert functie, design en technologie op perfecte wijze. Met verschillende downlights en spots kunt u duizend mogelijkheden voor lichtontwerp ervaren. Zoals bij de NUMINOS® XS plafondinbouwarmatuur, die indruk maakt door zijn hoogwaardige afwerking en licht. Ideaal voor discrete, moderne en ruimtebesparende verlichting die voorwerpen of de ruimte accentueert. U kunt de montage dan in een mum van tijd afronden. Wanneer kiest u voor NUMINOS ® van SLV?
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Plaatsing: | Beton |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Chroom, Wit |
| Aantal lichtbronnen: | 1 Lichtbron |
| Lampen inclusief: | Ja |
| Voltage: | 12 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Dim to warm: | Nee |
| Slagvastheid: | IK2 |
| Vermogen: | 17,5 Watt |
| Uitvoering: | Mat |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Diameter: | 105 mm |
| Richtbaar (horizontaal): | Nee |
| Richtbaar (verticaal): | Nee |
| Inbouwdiepte: | 75 mm |
| Montage: | Bladveren |
| Stijl: | Algemeen, Industrieel, Modern |
| Garantie: | 2 jaar |
| Ruimte: | Badkamer, Eethoek, Hal/nachthal, Kantoor, Keuken, Slaapkamer, Speelkamer/hobbyruimte, Toilet, Traphal, Vestiaire, Woonkamer/zithoek |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 61 mm |
| Lengte: | 105 mm |
| CRI/Ra>: | 90 Ra |
| Beschermingsindicatie: | IP44 |
| Lumenoutput: | 1660 Lumen |
| Boring: | 90 mm |
| Montagewijze: | Inbouw |
| Lichtbundel: | 20 ° |