Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
|
|
|
Het NUMINOS armatuursysteem van SLV combineert technologie, design en functionaliteit als geen ander. Zo kunt u met verschillende downlights en spots duizend mogelijkheden voor lichtontwerp ervaren. Zoals bij de NUMINOS® MOVE XS plafondinbouwarmatuur, die indruk maakt door zijn hoogwaardige afwerking en licht. Ideaal voor discrete, moderne en ruimtebesparende verlichting die de aandacht vestigt op voorwerpen of de ruimte. U kunt de montage dan in een mum van tijd afronden. Wanneer kiest u voor NUMINOS ® van SLV?
| Dimbaar: | Ja |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Wit |
| Lichtbron: | LED |
| Vermogen: | 7 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Diameter: | 8 cm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 5,5 cm |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Lumenoutput: | 750 lm |
| Montagewijze: | Inbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode