Ronde downlight van gegoten aluminium, voor plafondinbouw; geschikt voor plafonddikte van 4-23 mm; inbouwdiepte 50 mm; met COB (Chip on Board) technologie voor maximale efficiëntie; lichtkleur 2000 K - 3000 K; binning initial MacAdam ≤ 4 SDCM; CRI ≥ 90; beschermingsgraad IP20; PC3; driver niet inbegrepen; geschikt voor Kaiser ThermoX® 9320-11; lichtbron vervangbaar door gekwalificeerd personeel;
Algemeen: Plafond, Ingebouwd, Goud, below IP20, Interieur, 440 lm
LED: LED, 2000 K - 3000 K, initial MacAdam ≤ 4 SDCM
Optisch: Flood
Elektrisch: excl. voeding, 17 V, 6 W, inset 6 W, 350 mA, PC3, veiligheidsafstand 0.3 m
Fysisch: diameter 79 mm, height 45 mm, 0.04 kg
Cutout: diameter 68-70 mm, min. ceiling thickness 4 mm, max. ceiling thickness 23 mm, recessed depth 50 mm
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Plaatsing: | Gyproc |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Goud |
| Aantal lichtbronnen: | 1 Lichtbron |
| Lampen inclusief: | Ja |
| Voltage: | 12 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Dim to warm: | Ja |
| Slagvastheid: | IK3 |
| Vermogen: | 5,8 Watt |
| Uitvoering: | Mat |
| Vervangbare LED: | Ja, door gekwalificeerd personeel |
| Kleurtemperatuur: | 2000 - 3000 K |
| Diameter: | 79 mm |
| Richtbaar (horizontaal): | Nee |
| Richtbaar (verticaal): | Nee |
| Inbouwdiepte: | 50 mm |
| Montage: | Springveren |
| Stijl: | Algemeen, Industrieel, Modern |
| Garantie: | 2 jaar |
| Ruimte: | Eethoek, Hal/nachthal, Kantoor, Keuken, Slaapkamer, Speelkamer/hobbyruimte, Toilet, Traphal, Vestiaire, Woonkamer/zithoek |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 45 mm |
| Lengte: | 45 mm |
| CRI/Ra>: | 95 Ra |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Lumenoutput: | 440 Lumen |
| Boring: | 68 mm |
| Montagewijze: | Inbouw |
| Lichtbundel: | 34 ° |