Ronde downlight van gegoten aluminium, voor plafondinbouw; oppervlak Gitzwart; gepoedercoat; mat textuur; RAL 9005; gereedschapsloze installatie met draadveren; geschikt voor plafonddikte van 4-38 mm; inbouwdiepte 115 mm; lampfitting GU10; lamptype PAR16; max. 12W; 100 - 240 V; beschermingsgraad van onderaf IP44; van bovenaf IP20; PC2; lamp niet inbegrepen;
Algemeen: Plafond, Ingebouwd, Gitzwart, RAL 9005, below IP44, Interieur, 370 lm
LED: lamp PAR16, PAR16, socket GU10, max. 12 W, CRI ≥ 90
Optisch: Wide Flood, beam angle 48°
Elektrisch: 100 - 240 V, 6.5 W, inset 6.5 W, PC2, veiligheidsafstand 0.3 m
Fysisch: diameter 84 mm, height 112 mm, 0.15 kg
Cutout: diameter 76-79 mm, min. ceiling thickness 4 mm, max. ceiling thickness 38 mm, recessed depth 115 mm
| Aansluitspanning: | 220 - 240 Volt |
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Plaatsing: | Gyproc |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Zwart |
| Aantal lichtbronnen: | 1 Lichtbron |
| Fitting: | GU10 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Driver inclusief: | Nee |
| Dim to warm: | Nee |
| Slagvastheid: | IK2 |
| Uitvoering: | Mat |
| Maximum vermogen: | 12 W |
| Diameter: | 84 mm |
| Richtbaar (horizontaal): | Nee |
| Richtbaar (verticaal): | Nee |
| Inbouwdiepte: | 115 mm |
| Montage: | Springveren |
| Stijl: | Algemeen, Industrieel, Modern |
| Garantie: | 2 jaar |
| Ruimte: | Alle Vochtige ruimtes / Buiten |
| Binnen / Buiten: | Beiden |
| Hoogte: | 112 mm |
| Lengte: | 112 mm |
| Beschermingsindicatie: | IP44 |
| Boring: | 76 mm |
| Montagewijze: | Inbouw |
![]() |
Wever & Ducré - Lamp Par16 Led 2700K WEV901228W3 |
![]() |
Wever & Ducré - LAMP PAR16 LED 2700K 6W 90 GU10 175-250VAC PH-C DIM WEV901228B3 |
![]() |
Wever & Ducré - Lamp Par16 Led 3000K W WEV901228W5 |
![]() |
Wever & Ducré - Lamp Par16 Led 3000K B - 360Lm WEV901228B5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2700K W 152361W3 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2700K S 152361S3 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2700K G 152361G3 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2700K Q 152361Q3 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2700K B 152361B3 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 3000K W 152361W5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 3000K S 152361S5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 3000K G 152361G5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 3000K Q 152361Q5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 3000K B 152361B5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2000-3000K W 152361W9 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2000-3000K S 152361S9 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2000-3000K G 152361G9 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2000-3000K Q 152361Q9 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ceiling Rec 1.0 Led 2000-3000K B 152361B9 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 Ceiling Rec 1.0 Led 2700K W 152461W3 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 Ceiling Rec 1.0 Led 2700K B 152461B3 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 Ceiling Rec 1.0 Led 3000K W 152461W5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 Ceiling Rec 1.0 Led 3000K B 152461B5 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 Ceiling Rec 1.0 Led 2000-3000K W 152461W9 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 Ceiling Rec 1.0 Led 2000-3000K B 152461B9 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 MR16 W MAX.50W GU5.3 12V 152110W0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 MR16 S MAX.50W GU5.3 12V 152110S0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 MR16 G 152110G0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 MR16 Q 152110Q0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 MR16 B MAX.50W GU5.3 12V 152110B0 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 1.0 Mr16 W 152210W0 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 1.0 Mr16 B 152210B0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 PAR16 W MAX.50W GU10 220-240VAC 152120W0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 PAR16 S MAX50W GU10 220-240VAC 152120S0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 PAR16 G 152120G0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 PAR16 Q 152120Q0 |
![]() |
Wever & Ducré - DEEPER 1.0 PAR16 B MAX50W GU10 220-240VAC 152120B0 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 1.0 Par16 W 152220W0 |
![]() |
Wever & Ducré - Deeper Ip44 1.0 Par16 B 152220B0 |