162661B5
Wever & Ducré
Wever & Ducré - Plano Petit Ceiling Rec 3.0 Led 3000K B
Beschrijving
Rechthoekige downlight van gegoten aluminium, voor plafondinbouw; regelbaar;  oppervlak Gitzwart; gepoedercoat; mat textuur;  RAL 9005; gereedschapsloze installatie met draadveren; geschikt voor plafonddikte van 2-22 mm; inbouwdiepte 65 mm; met COB (Chip on Board) technologie voor maximale efficiëntie;  lichtkleur 3000 K; CRI ≥ 90; stralingshoek 34°; 355° draaibaar en 25° kantelbaar; beschermingsgraad IP20; PC3; driver niet inbegrepen;  lichtbron vervangbaar door gekwalificeerd personeel;
LED: LED, 3000 K, CRI ≥ 90, L80 B50 / 60000h
Optisch: Flood, beam angle 34°
Elektrisch: excl. voeding, 16 V, 24.4 W, inset 18.3 W, 350 mA, PC3, veiligheidsafstand 0.3 m
Fysisch: lengte 170 mm, width 67 mm, height 60 mm, 0.22 kg
Cutout: lengte 54 mm, breedte 162 mm, min. ceiling thickness 2 mm, max. ceiling thickness 22 mm, recessed depth 65 mm
Eigenschappen
Dimbaar: Ja
Vorm: Rechthoekig
Plaatsing: Gyproc
Toepassing: Plafond
Kleur: Zwart
Aantal lichtbronnen: 3 Lichtbronnen
Lampen inclusief: Ja
Voltage: 17 Volt
Driver inclusief: Nee
Dim to warm: Nee
Slagvastheid: IK3
Vermogen: 21 Watt
Uitvoering: Mat
Vervangbare LED: Ja, door gekwalificeerd personeel
Kleurtemperatuur: 3000 K
Richtbaar (horizontaal): Ja
Richtbaar (verticaal): Ja
Inbouwdiepte: 65 mm
Montage: Springveren
Stijl: Algemeen, Industrieel, Modern
Garantie: 2 jaar
Binnen / Buiten: Binnen
Hoogte: 60 mm
Lengte: 170 mm
CRI/Ra>: 95 Ra
Beschermingsindicatie: IP20
Lumenoutput: 1710 Lumen
Boring: 54 x 162 mm
Montagewijze: Inbouw
Lichtbundel: 34 °
Breedte: 67 mm
Downloads
Datasheet_PLANO petit 3.0 LED - 350mA_162661B5_nl.pdf (734 KB)
Toebehoren
Wever & Ducré - Driver 350Ma 10W 220-240Vac 14-28V dimbaar fase + 1-10V