Nooit meer leverbaar
|
|
|
|
|
Ronde pendelarmatuur voor plafondmontage, van artisanaal mondgeblazen glas; Armatuur geïntegreerd in een akoestisch element van hoogwaardig PET-vilt met geluidsabsorberende eigenschappen; 100% recycleerbaar; oppervlak Vilt Marmer Grijs; inclusief regelbare buisophanging max. 2500mm; met COB (Chip on Board) technologie voor maximale efficiëntie; fase-afsnijding dim; lichtkleur 2700 K; CRI ≥ 90; 220 - 240 V; beschermingsgraad IP20; PC2; driver inbegrepen;
| Spanning: | 220 - 240 Volt |
| Plaatsing: | Plafond |
| Kleur: | Marmer grijs |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Vermogen: | 9 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Diameter: | 220 mm |
| Hoogte: | 580 mm |
| Lengte: | 2.5 m |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Lumenoutput: | 290 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw |
| Gewicht: | 0.63 kg |
![]() |
Wever & Ducré - Solli Cocoon Ceiling Susp 2.0 Led 3000K Lf 9W 220-240Vac Dim Cri90 238484LF5 |