🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Op zoek naar een sfeervol licht aan het plafond? Deze plafonniere biedt precies wat je wil: een mooi, organisch design, een grote gebruiksvriendelijkheid én een geïntegreerde led-lichtbron. De led-verlichting zorgt voor een warm, wit licht en is ook dimbaar na aansluiting op een externe dimmer. De plafondverlichting heeft een doorsnede van 28 centimeter en is mooi afgewerkt met hoogwaardige details. De geïntegreerde led-verlichting verbruikt amper 3 watt voor een warm, wit licht.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Plafond |
| Kleur: | Hout |
| Lichtbron: | LED |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Ja |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 12 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Diameter: | 286 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 80 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP44 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode