Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
|
Maak het gezellig in je eigen tuin of op je terras. Met deze handige en erg mooie draaglantaarn van Lucide creëer je overal licht waar je wil. Neem hem mee en plaats hem om het even waar. De combinatie van transparante kunststof en natuurlijk hout zorgt op elke plek voor een sfeervolle gloed. Het sfeerlicht kan je dimmen volgens drie lichtsterktes. De oplaadbare batterij en lader zijn inbegrepen. Je geniet minstens 4,5 uur van draadloze verlichting. Op de laagste stand heb je zelfs een rendement van 72 uur. Zo kan je eeuwig blijven genieten van een warme zomeravond!
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Tafel |
| Kleur: | Wit |
| Lichtbron: | LED |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Ja |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 3 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Met schakelaar: | Ja |
| Touch On-Off: | Nee |
| Diameter: | 145 mm |
| Binnen / Buiten: | Buiten |
| Hoogte: | 265 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP44 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode