🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Philon is een onmisbaar accessoire voor interieur- en boekenliefhebbers. Deze moderne, cilindervormige leeslamp in aluminium richt zijn stralen meteen op de bladzijden van je boek. De geïntegreerde ledlamp geeft een warm wit licht van 3000K. Je draait de lichtbron horizontaal voor een comfortabele leespositie. Is de lichtsterkte je wat te veel? Dan kan je Philon eenvoudig wat zachter laten schijnen met de dimmer die verwerkt zit in het armatuur. De lamp aan en uit schakelen doe je met behulp van de schakelaar op het snoer.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Tafel |
| Kleur: | Zwart |
| Lichtbron: | LED |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Ja |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 4,5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Diameter: | 130 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 420 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode