🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
Nooit meer leverbaar
|
|
Waarom moet je een wandlicht moeilijk maken als puurheid zo mooi kan zijn? Scott is een wandlamp die uitblinkt dankzij zijn eenvoud. De mooie afwerking in mat gelakt metaal zorgt voor een simpel, maar oogstrelend resultaat. Zeker als je meerdere modellen combineert op een rij. Bijvoorbeeld om een hal extra sfeer te geven. Of als subtiele verlichting in het kleinste kamertje? Waar je Scott ook installeert: kies voor een filamentlamp als lichtbron. Zo creëer je extra sfeer met dit subtiele wandlicht.
| Dimbaar: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Toepassing: | Wand (muur) |
| Kleur: | Wit |
| Lichtbron: | E27 |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Lampen inclusief: | Nee |
| Voltage: | 220 - 240 Volt |
| Driver inclusief: | Nee |
| Richtbaar: | Nee |
| Vermogen: | 5 Watt |
| Kleurtemperatuur: | 2200 K |
| Diameter: | 100 mm |
| Binnen / Buiten: | Binnen |
| Hoogte: | 130 mm |
| Rotatie: | Nee |
| Beschermingsindicatie: | IP20 |
| Montagewijze: | Opbouw |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode