🚚 Door de huidige stakingen levert Bpost tijdelijk niet in Brussel en Wallonië.
Voor deze regio’s schakelen wij over op Eurosprinters om je bestelling zo snel mogelijk te bezorgen.
Menu
|
|
|
Fevik is een moderne Led-armatuur met een slank profiel en een brede lichtspreiding voor montage aan de wand. Als de dipswitch op de Led-module is gemonteerd, kunnen er tween iveaus van de lichtopbrengst worden gekozen. De armatuur is vervaardig uit gegoten aluminium, gepoedercoat in wit of grafiet, met een aluminium reflector en diffusor van gehard glas. Fevik kan als up- of downlight worden gemonteerd.
| Spanning: | 230 V |
| Dimbaar: | Ja |
| Plaatsing: | Wand (muur) |
| Kleur: | Grafiet |
| Slagvastheid: | IK10 |
| Vermogen: | 8W/17W via dipswitch |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Stijl: | Modern |
| Ruimte: | Garage, Terras, Tuin |
| Binnen / Buiten: | Buiten |
| CRI/Ra>: | 80 |
| Beschermingsindicatie: | IP65 |
| Lumenoutput: | 790lm/1630 lm |
* € 5 korting bij Gigatek.be op uw eerste bestelling met minimale bestelwaarde van € 100. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingscodes. Niet inwisselbaar voor contant geld. Klik hier voor deze kortingscode